Компанія «Таліон Плюс» передала українським військовим сучасну оргтехніку

Соціально і патріотично орієнтований вітчизняний бізнес продовжує підтримувати державу в непростий для неї час. Так, минулого тижня компанія «Таліон Плюс» вручила українським військовим ноутбуки. Передання техніки відбулося у рамках Меморандуму про співпрацю, підписаним із Регіональним розвідцентром «Північ» у Чернігівській області.

Як зазначає заступник директора ТОВ «Таліон Плюс» Ірина Кравчук, підтримка армії – це активна позиція компанії.

«Ми вирішили допомогти нашим військовим, осучаснивши їх технічне обладнання. Воно істотно полегшить і прискорить діловодство та спростить взаємодію в багатьох робочих процесах на різних рівнях», – розповіла Ірина.

Військові подякували відповідальному бізнесу, який не забуває підтримувати українських захисників.

«Ми вдячні за надане обладнання. Підтримка армії й досі актуальна, адже воєнні дії на Сході України тривають. Завдяки новій техніці ми зможемо покращити та оптимізувати роботу, орієнтовану на захист держави та її громадян», – прокоментував заступник командира розвідцентру Андрій Колівошко.

Нагадаємо, минулого тижня компанія «Таліон Плюс» підписала Меморандум про співпрацю з Регіональним розвідцентром «Північ» у Чернігівській області. Метою сторін є встановлення партнерських відносин і розвиток довгострокової взаємодії, спрямованої на допомогу українським військовим.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: