Коні, квадроцикли та рибалка: на Полтавщині вперше відкрився екопарк

Відпочинок на природі

Кінний клуб, навчання верхової їзди та катання на конях, рибалка, квадроцикли, локації для фотосесій та зона концентрації уваги. Все це нині можна знайти на Полтавщині і при цьому – в одному місці. А саме – в новому екопарку «Коло неба», передається на сайті 0532.ua.   

Як зазначається, екопарк розташований під Полтавою, у селі Андріївка (за Гожулами). Це в 15 кілометрах від обласного центру. Парк чудово підійде для сімейного відпочинку. Тому, вирушати туди можна з діточками. Крім коней, там запропонують ще й постріляти з лука, зайнятися йогою та по засмагати.  

Провести в парку можна цілий день, за бажанням. І за один день спробувати чимало. У кінному клубі можна прогулянки верхи, зайнятися іпо-терапією, замовити професійні уроки з верхової їзди. А ще, у екопарку можна залишитися й на ночівлю. Для цього пропонують нічліг у палатці.  

Працювати парк планує протягом всього року, не дивлячись на пори року. До кінця цього року ще й відкриють інтерактивні зони, баню та сауну.  

Створити екопарк у селі вирішили під час карантину. У зв’язку з тим, що через коронавірус люди опинилися «ув’язненими» в своїх домівках.

Як відомо, українці не могли поїхати не те, що за кордон, а навіть в ті ж Карпати, куди були відмінені всі потяги. Тому, на Полтавщині вирішили створити свої «Карпати». Без гір, але з гарними полями, озером, рибалкою, свіжим повітрям і насолодою від спілкування з конями.  

Раніше, видання 05366 писало: «Біля Сухого Кагамлику будують набережну та зону відпочинку». А також: «Мільйони гривень виділили на відпочинок дітей у горах і на морях» та «Пиляли не бюджет, а лавки: на Раківці в зоні відпочинку тепер не посидиш».  

0532.ua

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: