Конкурс «Мій домашній улюбленець» завершився. Вітаємо переможців

Переможцем нашого фотоконкурсу «Мій домашній улюбленець» став 3-річний киця Торті та її власниця – пані Наталія.

Конкурс «Мій домашній улюбленець», який проводять редакція сайту 0462.ua, газети «Семь дней» та наш партнер – Зоокомплекс «Синий ёж», завершився.

Протягом минулого тижня тривало голосування, на нашій сторінці у «Фейсбук». У ньому перемогла фотографія кота Торті, яка зібрала майже 300 вподобань від наших читачів. Вітаємо!

Приз власниця Торті отримала від нашого партнера – Зоокомплекса «Синий ёж». Це – величезна дряпалка з аркою (38*50*79 см), яка точно сподобається Торті. Цікаво, що фотографія на перемогла у відбірковому етапі на своєму тижні, але потрапила до ТОП-5, що дозволило вийти до фіналу і здобути перемогу.

– Це Торті, або Тортик. Вона – МАМА. Всі в домі знаходяться під її захистом. Всіх обласкає, кого треба поставить на місце. Вона допомагає всім і завжди, – каже пані Наталія.

Дякуємо усім за участь у конкурсі, та запрошуємо слідкувати за нашими майбутніми анонсами. Цей фотоконкурс – не перший і точно не останній, які 0462.ua та «Семь дней» організовує для наших читачів. Попереду – чимало нових ідей і чудових призів. До зустрічі!

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: