Конституція для пациків: електронну книгу про Конституцію запустили для підлітків

Підготовка до 2024

У нашій країні нарешті реалізували соціально-освітній проєкт для молоді. А саме, створили електронну книгу про Конституцію для підлітків, передається на сторінці «Верховна Рада України» в соцмережі Facebook.

Як зазначається, проєкт має на меті донести до молодого покоління інформацію про те, як працює держава. У книзі описали ситуації, які хвилюють підлітків, саме через Конституції.

Так, чимало підлітків ображаються, що батьки не відпускають їх пізно гуляти. Ця ситуація не лише описана, а й проілюстрована різними картинками. Цікавих ситуацій в електронній книзі описали чимало.

Підлітки, які нині навчаються в школі, зможуть піти голосувати на вибори вже у 2024 році. Таких українців нині нарахували понад 2 мільйони. Це ті, кому в 2024 році вже буде всі 18! У зв’язку з цим, підлітків хочуть навчити бути відповідальними громадянами і могли зробити свій вибір свідомо.

Раніше, видання 05366, писало: ГО «СОЦІАЛЬНИЙ БАРОМЕТР» запитав у кременчужан кого вони хочуть бачити мером.

Почати читати книгу можна за посиланням.

Верховна Рада України

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: