«Коронавірусом краще перехворіти влітку, ніж восени»: тернопільський епідеміолог Володимир Паничев (ФОТО+ВІДЕО)

Володимир Паничев, епідеміолог з Тернопільщини озвучив інформацію, що на сьогодні карантинні заходи в області не потрібно ні послаблювати, ні посилювати.

«Щодо карантинних обмежень, то я думаю на сьогодні їх достатньо — не потрібно ні посилювати, ні послаблювати, головне контролювати дотримання вимог», — наголосив Володимир Паничев. — «Єдине, що нам зараз потрібно думати про осінньо-зимовий етап коронавірусу. На сьогодні ми перебуваємо у весняно-літньому етапі захворювання. І на мою думку, простіше та легше перехворіти коронавірусом літом, ніж восени, коли прийде сезонний грип та ГРВІ. Зрозуміло, що до осені в Україні вакцини від коронавірусу не буде. І нас врятує тільки колективний імунітет. А колективний імунітет, це коли більша частина мешканців перехворіє на коронавірус. А оскільки зараз літо, то перенести коронавірус можна у легкій та безсимптомній формі. Нам треба придивитися до досвіду боротьби європейський країн, зокрема переймати «шведський» чи інший варіант»».

Як інформують «Тернополяни», крім того, епідеміолог наголосив, що ситуацію в Тернополі та області вдалося проконтролювати, оскільки було вчасно введені карантинні обмеження.

«Завдяки карантину та обмеженням нам вдалося уникнути надмірного навантаження на госпітальну систему області, а це головне, — розповів Володимир Паничев. — А сьогодні нам потрібно готуватися до хвилі коронавірусу — восени — зимою».

Детальніше дивіться у відео.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: