Коростенець власноруч збудував дитячий майданчик у подвір’ї багатоповерхівки

У Коростені місцевий мешканець у подвір’ї багатоповерхівки, де проживає з родиною, зробив дитячий ігровий майданчик. Збудував його власними силами та матеріалами: за допомогою шин, дерев’яних дощок, мотузок та іншого приладдя.

Відтепер жителів Коростеня в мікрорайоні Черемушки, неподалік міського водоканалу, щодня радуватиме яскравий різнокольоровий дитячий майданчик, який своїми силами та матеріалами збудував коростенець – мешканець будинку по вулиці Грушевського, 74Б.

Віктор – багатодітний батько, має трьох чудових діток. У подвір’ї цього спального району Коростеня дитячого майданчика не було, були лише певні ігрові елементи. Тому чоловік вирішив зробити подарунок всім діткам двору. Під веселу музику та дзвінкий дитячий сміх він разом з небайдужими щодня майстрував хатинку, трактор, мотоцикл, спортивні елементи і мотузкові трампліни – все це зараз пофарбовано та приємно вражає.

Коростенці в захваті від небайдужості свого земляка Віктора, лишають коментарі в інтернеті.

Олеся Дейнега, newday.org.ua

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: