КП «Житомиртеплокомуненерго» ремонтує котли на Богунії та по вул. Рильського, 5

Готуй сани влітку. А воза взимку… До опалювального сезону ще лишається доволі тривалий час, але комунальники поступово вже починають до нього готуватися. Наприклад, як у КП «Житомиртеплокомуненерго» міської ради. Комунальники зробили відповідне повідомлення на власній Фейсбук-сторінці.

«Окрім заміни труб тепломагістралей, наше підприємство активно веде сезонні роботи. Готуємось до наступного опалювального сезону. Ця робота не помітна для житомирян, але важлива для забезпечення міста теплом в опалювальний період.

Наразі триває ремонт котлів у районні котельні (РК-8) на Богунії та у квартальній котельні по вул. Рильського, 5. Також проводяться повірка приладів обліку, ремонти вузлів обліку, регламентні та налагоджувані роботи, заміна зношеного обладнання, модернізація працюючого, промивка та обслуговування котлів. Роботи тривають щодня, щоб в наступному опалювальному сезоні уникнути збоїв у роботі обладнання», — зазначається у Фейсбук-дописі комунального підприємства».

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: