КП «Житомирводоканал» презентує іншим містам України стратегію модернізації підприємства

До Житомира як міста, яке має здобутки у сфері енергоефективності, на стажування завітають 7 представників Підписантів Угоди мерів з Кам’янця-Подільського, Слов’янська, Вінниці, Миргорода, Славутича, Сєверодонецька та Краматорська — міст, які перебувають на початку шляху розробки сталої енергетичної політики в рамках реалізації зобов’язань перед ініціативою «Угода мерів».

Про це повідомляє пресслужба Житомирської міської ради.

Протягом триденного стажування, яке відбудеться з 2 по 4 вересня, вони будуть ознайомлені із енергетичною політикою міста, механізмами фінансування енергоефективних проєктів, отримають корисні рекомендації щодо розробки та реалізації енергетичної політики.

У рамках візиту заплановано виїзд на об’єкти водоканалу. Презентуватиме стратегію модернізації підприємства директор КП «Житомирводоканал» Андрій Нікітін, який у 2019 році став одним із 50 стейкхолдерів «зелених» змін — тих, хто протягом року впливав на екологічну політику держави та окремих підприємств, успішно долав перепони та знаходив рішення задля екологічної трансформації держави і був визнаний одним із кращих керівників підприємств, які впроваджують «зелені» технології та прогресивні стратегії з урахуванням дотримання законодавчих норм охорони навколишнього середовища, раціонального використання ресурсів, лідером інноваційних програм з енергоефективності та енергозбереження.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: