Краматорська оперзона: поліція розшукала неповнолітню дівчину, яка три доби не ночувала вдома

Про зникнення 14 — річної дівчини в поліцію повідомила адміністрація школи, коли дізнались, що остання зникла з дому три доби назад. Незважаючи на це, поліцейські вже через годину розшукали та повернули неповнолітню дівчину додому. Протиправних дій відносно неї вчинено не було.

До чергової частини Дружківського відділення поліції надійшло повідомлення від директора спеціального навчального закладу міста про те, що їх учениця 2005 року народження пішла з дому та не повернулась.

Згодом виявилось, що дитина зникла з дому ще три дні тому, але батьки нікому про це не говорили, сподіваючись на свої сили.

Поліцейські негайно розпочали пошуки. За прикметами дитини було орієнтовані всі зовнішні наряди поліції та патрулі.

Вже за годину місце знаходження втікачки було встановлено. Поліцейські виявили її на території залізничного вокзалу. На щастя з дівчинкою ні чого не трапилось. Всі ці дні вона блукала вулицями міста та ночувала у під’їздах.  

За неналежне виконання своїх батьківських обов’язків та неодноразові зникнення дитини з дому, відносно батьків дівчини було складено адміністративний протокол за ст. 184 Кодексу України про адміністративне правопорушення «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей» та проведено профілактичну бесіду.

Звертаємось до всіх мешканців Дружківки, якщо ви стали свідком неналежного виховання батьками своїх дітей, жебракування чи безпритульності, просимо не замовчувати та не проходити повз. Телефонуйте 102.

З початку року ювенальні поліцейські Дружківки знайшли 4 зниклих дітей та виявили 64 випадки невиконання батьками своїх обов’язків щодо виховання дітей.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: