Кременчуцькі учні 10 квітня складатимуть пробне ЗНО

Завтра, 10 квітня, відбудеться пробне ЗНО, але не в усіх регіонах. Три області не будуть брати участь, там перенесли тестування на 24 квітня.

На Полтавщині учні складатимуть пробне тестування в строки. Тому нагадуємо кременчужанам, що завтра вони мають прихопити з собою документи та прибути в пункти тестування.

Що потрібно? Паспорт (або іншого документа, що посвідчує особу) та запрошення-перепустка.

Запрошення-перепустку можна роздрукувати з особистого кабінету учасника пробного ЗНО на сайті регіонального центру оцінювання якості освіти.

Також можна завантажити тестові зошити з усіх предметів та відповісти на запитання, виконати завдання. Потім треба внести відповіді у форми на сервісі та чекати результатів до 16 квітня.

Скласти в пунктах можна лише тест із одного предмета. Не забувайте маски, антисептики. Якщо маєте ознаки ГРВІ, краще лишайтеся вдома.

Результати тесту, який складуть 10 квітня в пунктах тестування, оприлюднять до 30 квітня. Буде дві шкали оцінювання: 1-12 балів, 100-200 балів.

ДПА для школярів цьогоріч скасували, — МОН

Фото — Всім. uа

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: