Куца оштрафували за паркування на пішохідному переході (ФОТО)

У Чернігові 10 серпня начальник Управління ЖКГ міськради Ярослав Куц отримав штраф за неправильне паркування. Адмінпротокол за неправильно припарковану біля будівлі управління Toyota Corolla на нього склали комунальні інспектори з паркування – цей відділ працює якраз при УЖКГ.

Про це повідомляє Суспільне Чернігів.

Ярослав Куц порушив правило, що забороняє зупинку автівок на пішохідних переходах і ближче 10 метрів від них з обох боків. Інформацію журналістам підтвердив сам Куц. Також сказав, що це службове авто, яким він користується.

– Інспекція з паркування діє в незалежності від посадовця. Тепер буду думати зайвий раз і обережніше паркуватися, – сказав Куц.

ФОТО: Управління ЖКГ Чернігівської міськради

З його слів, штраф оформили на управління як власника автівки, однак сплатив його сам. Заплатив 340 гривень замість 680, оскільки не пройшло 10 днів з моменту складання адмінпротоколу.

Як повідомляє прес-служба управління ЖКГ Чернігівської міськради, про неправильно припаркований автомобіль їх повідомив один із чернігівців.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: