Кучерява Банні, енерджайзер Люсі та ще п’ятеро бездомних собак шукають домівку у Львові, — ФОТО

ЛКП «Лев» шукає дім для сімох безпритульних собак.

Банні, Тайсон, Троя, Люсі, Шива, Рекс, Лакі дуже мріють знайти люблячих господарів.

Банні, 2 роки

Місце відлову: Галицьке Перехрестя. Кудлатий, кучерявий зайчик. Чимось схожий на мушкетера д’Артаньяна. Легко знайде спільну мову, навіть з затятими інтровертами.

Тайсон, 4 роки

Місце відлову: вул. Грунтова. М’язистий хлопець, комусь може здаватись грізним. А сам в душі — пухнастий котик. Дещо скромний і тихий, але має в собі стільки теплоти і добра, якими готовий ділитися з усіма навколо.

Троя, 2 роки

Місце відлову: Рясне — 1. Як на свої роки, вона побачила надто багато несправедливості в житті. І здається, навіть розчарувалась в житті. Завжди дуже сумна та трохи відлюдькувата. Але наш кінолог пообіцяв, що через 21 день ми її не впізнаємо.

Люсі, 4 роки

Місце відлову: вул. Б. Хмельницького. Жінка-енерджайзер. Не знаємо звідки стільки енергії в ній. Чудово підійде активним людям, які не мають часу, щоб нудьгувати.

Шива, 2 роки

Місце відлову: вул. Широка. Бойова подружка Рекса. Разом тримали порядок на Левандівці. Дуже лякає її перспектива залишитись на ЛКП «Лев» і насторожує можливість жити в чотирьох стінах. Тому їй краще в дім з подвір’ям.

Рекс, 2 роки

Місце відлову: вул. Широка. Вуличний хлопець. Проте знає як себе поводити в соціумі. Принаймні пробує бути ввічливим. Ще трохи попрацює з кінологом і буде справжнім джентльменом

Лакі, 2 роки

Місце відлову: вул.Степана Бандери. Вольова дівчинка з сильним характером, бо добре знає, що таке вулиця. Має смішні вуха і дуже кумедно посміхається, коли їй чухають підборіддя. Сподіваємось, що вона таки щасливиця і заполонить чиєсь серденько.

Якщо ви вирішили прихистити когось із собак, звертайтеся у ЛКП «Лев» за адресою вул. Промислова, 56 або телефоном 068 535 45 45.

Читайте також: У Львові шукають донорів крові для собак

Фото: Іра Шелест

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: