Легендарна малинська акушерка з понад 70-річним стажем у свої 98 і досі надає консультації

Так-так, вам не почулося і не привиділося! Та й ми нічого не наплутали з цифрами. Сьогодні розповімо про легенду в медицині Житомирщини — акушерку з Малина Мірдзу Приходько.

У її день народження Малинська міська рада висловила слова вдячності та привітання лікарці.

«Сьогодні День народження відзначає Почесний громадянин Малина, відома та шанована жінка, лікар акушер-гінеколог Мірдза Арнольдівна Приходько. ЇЇ трудовий стаж розпочався ще у вересні 1947 року. Саме вона «з нуля» розпочинала створювати у районі акушерсько-гінекологічну службу і була на той час єдиним лікарем акушер-гінекологом. Впродовж 50 років Мірдза Арнольдівна очолювала цей медичний напрямок Малинщини. Їй завдячують здоров’ям, а подекуди й життям багато жінок. Не одне покоління малинчан з’явилося на світ завдяки Мірдзі Арнольдівні. І зараз, у 98 поважних років, вона працює у акушерсько-гінекологічному відділенні, надаючи консультаційну допомогу. У цей літній день її від імені усієї громади малинчан привітав міський голова Олексій Шостак. Хай же кожен день буде наповнений яскравими враженнями, привітними людьми і безмежною людською шаною, шановна імениннице! Бажаємо у такому ж гарному настрої зустрічати ще багато Днів народжень!», — йдеться в повідомленні.

Пресслужба Малинської міської ради

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: