
У лікарні від поранень, отриманих під час масованого обстрілу РФ в ніч на 14 березня, помер чоловік. Це вже шоста жертва ворожої атаки.
Про це у своєму Telegram-каналі повідомив очільник Київської обласної військової адміністрації Микола Калашник. Вічна пам’ять жертвам російського терору.
Що відомо
«На жаль, маємо ще одну втрату… У лікарні від поранень, отриманих під час масованого ворожого обстрілу в ніч на 14 березня, помер чоловік 1981 року народження. Лікарі до останнього боролися за його життя, але врятувати його не вдалося», – повідомив Калашник.
Він додав, що це вже шоста жертва терористичної атаки ворога на Київщину.





Що передувало
У ніч проти суботи, 14 березня, країна-агресорка Росія завдала по Україні ударів балістичними ракетами. Під прицілом опинилася Київщина, вибухи лунали в столиці та передмісті.
Як повідомляв OBOZ.UA, уночі 14 березня російська окупаційна армія влаштувала чергову масовану атаку по території України. Ворог обстрілював об’єкти енергетичної інфраструктури.
