Локдаун закінчився, а карантин – ні. Про які обмеження слід пам’ятати чернігівцям

Від сьогодні, з 25 січня, закінчено дію локдауну, який уряд увів 8 січня. Тож відтепер Чернігівська область, як і уся Україна, повертається до обмежень помаранчевої зони, пише «Лівий берег».

Згідно з повідомленням на сторінці в Facebook голови уряду Дениса Шмигаля, з 25 січня все ще заборонено перебувати у публічних місцях і на вулиці без документів про особу. 

Також заборонена планова госпіталізація (крім паліативної допомоги, пологів, післяпологової допомоги, лікуванні онкологічних захворювань, третинної допомоги та невідкладної допомоги). 

У закладах освіти заборонено проведення масових заходів за участі учнів більш ніж однієї групи чи класу та з глядачами. 

У розважальних закладах, кафе і ресторанах під забороною банкети, святкові заходи та публічні події. Також не можна розміщувати більше ніж четверо дорослих за одним столиком. Заклади можуть працювати до 23:00, але розплатитися відвідувачі повинні до 22:00.

Заборонено приймання відвідувачів у музеях і галереях, якщо в залі присутні більше однієї особи на 10 метрів квадратних.

Не можна проводити масові культурні, спортивні заходи, у яких бере участь більш ніж 20 осіб та за неможливості недотримання дистанції у 1,5 м між учасниками. Кінотеатри та театри можуть працювати із заповненістю до 50% місць. Під забороною проведення дискотек та робота нічних клубів.

Спортзали і фітнес-центри можуть працювати за умови одночасного перебування не більш ніж однієї людини на 20 квадратних метрів. 

Заборонено перевезення пасажирів у громадському транспорті в кількості більшій, ніж число місць для сидіння. Усі пасажири і водій повинні носити маски чи респіратори, що закривають і ніс, і рот. Це стосується не тільки транспорту, а й решти публічних місць.

Заборонена робота всіх закладів, де немає розмітки про дистанцію в 1,5 метри і працівники якої незабезпечені масками чи респіраторами.

Релігійні заходи можуть проводитися за умови присутності не більше однієї людини на 5 квадратних метрів, на відкритому повітрі можна проводити з дистанцією у 1,5 м.

А от із закладів розміщення можуть працювати тільки готелі та санаторії (не хостели).

Крім того, учні повертаються до очної та змішаної форми навчання.

Лівий берег

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: