«Люди в емоційному напруженні»: Зеленський назвав причину сплеску поширення коронавірусу

Володимир Зеленський висловив свою думку про те, що є основною причиною стрімкого поширення коронавірусу.

Як інформує «Obozrevаtel», президент вважає, що причини зростання захворюваності на коронавірус в Україні такі ж, як і в інших країнах.

Люди втомилися від карантину і емоційної напруги, заявив він в інтерв’ю словацькому виданню Hospodárske noviny, яке опубліковано на сайті глави держави.

«Люди втомилися від загрози COVID-19, від карантинних обмежень та постійного емоційного напруження. Вони хочуть повернутися до звичного життя», – сказав глава держави.

Зеленський додав, що найбільше спалахів коронавірусу зафіксовано на вечірках, концертах, весіллях, в клубах, під час релігійних обрядів.

«На початку цієї кризи ми відреагували дуже оперативно. За рахунок карантину нам вдалося не допустити великого удару пандемії, як це було, наприклад, в Італії чи Іспанії. Зараз у нас в країні діє адаптивний карантин, який дає можливість гнучко реагувати на виклики в тому чи іншому місці», – зазначив президент.

Вранці 23 вересня в Україні офіційно було підтверджено 184 734 випадки коронавірусної інфекції. З них 3497 – виявлені за минулу добу. Від COVID-19 в країні померли вже 3705 чоловік (+63 за добу), а 81 670 пацієнтів (+1769) повністю побороли хворобу.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: