Людям нараховують плату за зайві куби газу. У міськгазі черги не припиняються

Кременчужанам понараховували зайві куби газу, а у «Кременчукгазі» не відповідають. Щоб людям розібратися, треба вистояти чергу. Черги величезні і постійні.

Мешканці звертаються у соцмережах до влади міста.

Так Володимир Бахарєв на сторінці у ФБ розповідає:

«Шановні очільники міста та поважні депутати, мені знов потрібно вибачатися перед Вами, що я доєдную до свого посту. Кажуть зараз майже 90-ті. Ні, я застав вже свідомо 90-ті. Такого не було. Це навіть не тарифний геноцид, це кидалово із відвертим знущанням. У мене ніколи не було боргів за комуналку, як би мені не було важко я оплачував, проте…. Ви бачите три платіжки від ПОН — березень, квітень, травень. Квартира однокімнатна, чотири особи офіційно прописані, опалення централізоване, від гарячої води відмова у 2018 році офіційно, так як вода гаряча не доходить, лічильник на будинку. Є бойолер, газ витрачається лише для чайника та макарони зварити. Я оплатив через сайт нафтогазу березень і квітень, і в той же день — платіжка за травень. 190 кубів!!!! За місяць! Ви хоч уявляєте який це обсяг? Мій дзвінок до Нафтогазу — звертайтеся в облгаз, звертаюсь в Кременчукгаз — неможливо зв’язатися, їду туди — там півміста в черзі, всі трясуть бумажками. Дозвонююсь оператору — відповідь — так це Ваш об’єм, ми Вам накинули в 1.5 рази + ще щось, може Ви на плиті воду грієте. Жодних договорів, жодних офіційних рахунків, жодних розрахунків — нічого! Будете звертатися до суду, ха-ха-ха, та будь ласка у нас є всі документи, постанови і таке інше. Я розумію, шановні поважні керівники міста, що газ це не Ваша справа, проте це мешканці нашого міста і компанія, що носить в назві ім’я нашого міста. Так ставитися до людей не можна. Буде катастрофа.»

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: