Львів’ян запрошують долучитися до Всесвітнього дня прибирання World Cleanup Day

Фото: Let’s Do It Ukraine

19 вересня 2020 року відбудеться Всесвітній день прибирання World Cleanup Day. До акції приєднаються мешканці 180 країн, які незалежно від віку та географії прибиратимуть територію. Масштабну подію проводять з метою очищення планети від сміття.

Як розповіли 032.ua у ГО «Всеукраїнський молодіжний рух Let’s Do It Ukraine», уже зараз в Україні розпочали підготовку до події. Учасників заохочують робити фото на забруднених локаціях, а потім зафіксувати територію після прибирання і відмітитися за хештегами #letsdoitukraine #worldcleanupday. Зробити це можна і у безкоштовному мобільному додатку TrashOut. Усе зібране сміття потрібно буде віднести до найближчих контейнерів для відходів чи здати у пункти прийому вторсировини.

Фото надали 032.ua у Let’s do it Ukraine

Цього року акцію проведуть із дотриманням карантинних норм та правил техніки безпеки. Обов’язковою вимогою є наявність захисних масок, рукавичок та врахування соціальної дистанції. У зв’язку з цим, організатори пропонують три форми участі:

  • групове очищення — зібратися в обмежені групи і з дотриманням соціальної дистанції прибрати територію;
  • індивідуальні чистки — прибирання із друзями або родиною, яке можна перетворити на своєрідне змагання;
  • цифрове очищення — у будь-якому місці та в будь-який час. Ця форма передбачає видалення зайвої інформації зі своїх гаджетів, розвантаження центрів баз даних, на підтримку яких витрачається величезна кількість енергії.

Всесвітній день прибирання підтримали: Міністерство молоді та спорту і Міністерство закордонних справ України, органи виконавчої влади і місцевого самоврядування, представники громадських організацій та об’єднань, соціально відповідального бізнесу. 

Фото надали 032.ua у Let’s do it Ukraine

Для збору даних про забруднені місця Всеукраїнський молодіжний рух Let’s do it Ukraine оголосив про змагання із картографування, яке триватиме до 4 жовтня.  Українці долучилися до складання карти забруднень у міжнародному додатку TrashOut. Спільними зусиллями по всьому світу вже вдалося відмітити 55 000 забруднених сміттям точок. 

Довідково: Всеукраїнський молодіжний рух Let’s do it Ukraine існує у всіх областях країни уже впродовж 5 років. Діяльність активістів, органів місцевого самоврядування, бізнесу та медіа об’єднала на локальних проєктах «Зробимо Україну чистою разом», «Всеукраїнський форум взаємодії та розвитку», Всеукраїнський екологічний фестиваль «ЧистоFest» та інших понад 2,5 мільйонів учасників. Організація є частиною однойменного міжнародного руху, який діє у 180 країнах з метою піклування про довкілля й чистоту планети. Вона також є партнером Програми ООН з навколишнього середовища.

Читайте також: Популярнікурорти біля моря в Україні: як доїхати зі Львова та скільки це коштує

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: