Львів’ян запрошують власноруч прикрасити вулицю Курбаса оберегами

25 липня з 13:00 до 17:00 на вулиці Курбаса відбудеться сімейне свято. Львів’ян і гостей міста запрошують створити «символ добра, достатку та злагоди». Потім цими об’єктами прикрасять вулицю Курбаса у Львові.

Як розповіла 032.ua співорганізаторка події Наталія Котляр, учасникам заходу запропонують створити власноруч свій український оберіг та залишити його на згадку Львову. Ромби та квадрати — а саме у такій формі створюватимуть прикраси — вважаються символами багатства і благополуччя.

«Це символ магічного числа 4 – символізує чотири пори року, чотири елементи, частини доби, життєві цикли. Саме цей символ служив сильним оберегом», — наголошують організатори.

Участь у події безкоштовна. Львів’ян забезпечать необхідними матеріалами, а декоратори і дизайнери з шоу-руму та арт-простору Garni Decor детально пояснять та навчать плетінню оберегу.

Зазначимо, що подібні символи зустрічаються і у культурі корінних народів Мексики. Індійський народ уічолі, що проживає у центральній Мексиці, активно займається нитковим мистецтвом. Вони створюють своєрідні картини зі шерстяної пряжі — nierika. Зазвичай це квадратна або кругла дощечка з отвором по центру, на яку наносять корольорові нитки. Потім ці прикраси-обереги вішають у домашніх святилищах, храмах, священних печерах та джерелах.

Читайте також: Чи змогли б ви скласти ЗНО з географії, — ТЕСТ

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: