Львів’янку в Донецьку намагалися завербувати до співпраці зі спецслужбами РФ, — ВІДЕО

Фото ілюстративне, з відкритих джерел

На Львівщині контррозвідка Служби безпеки України зафіксувала факт вербування українки представниками спецслужб Російської Федерації. Львів’янка відвідувала своїх родичі у тимчасово окупованому Донецьку, де її незаконно затримали бойовики під приводом нібито перевірки документів.

За даними Управління СБУ, після затримання жінку доправили до так званого «МДБ ДНР», де від неї вимагали згоди до конфіденційного співробітництва на шкоду державній безпеці України. Для цього бойовики застосовували психологічний тиск і погрози. «Куратори» вимагали від львів’яни збирати для спецслужб РФ інформацію щодо зв’язків членів родин військовослужбовців Західної України, які приїжджають на територію Донецької області.

Після прибуття на підконтрольну українській владі територію жінка добровільно повідомила львівських працівників СБУ про факт незаконного затримання і спроби вербування. Відповідно до ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України, громадянка звільняється від кримінальної відповідальності, якщо вона на виконання злочинного завдання іноземної держави, іноземної організації або їх представників ніяких дій не вчинили і добровільно заявила органам державної влади про свій зв’язок з ними та про отримане завдання.

Читайте також: «Жыве Беларусь»: у Львові влаштують акцію підтримки білоруських протестувальників

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: