Львівський актор зіграв у міжнародній виставі про війну в Україні

У жовтні відбулася онлайн-прем’єра міжнародної вистави “H-Effect”. Презентували її на фейсбук-сторінці проєкту. Вистава є постдокументальним театральним твором на тему війни в Україні, її вплив на людей з різними життєвими поглядами, досвідом, професією та сексуальною орієнтацією.

Як розповіли 032.ua автори проєкту, одну з ролей у виставі зіграв львівський актор Роман Кривдик, учасник російсько-української війни, засновник ГО «Майстерня «Мистецький Простір». Решта команди — із Харкова, Тернополя, Донецька та Києва. Львів’янин позитивно оцінив свій досвід творення «адаптації класичного Гамлета у контексті сьогоденної України».

Переглянути виставу “H-Effect” можна буде онлайн цілком безкоштовно до 23 жовтня 2020 року. На перегляд діють вікові обмеження — від 18 років. Сюжет базується на «Гамлеті» Шекспіра та п’єсі «Гамлет-машина» німецького драматурга Гайнера Мюллера. Тут об’єднали історії п’яти людей, які на власному досвіді переживають війну на сході України та у певний момент переживають «гамлетівську» проблему морального вибору, яка у результаті змінює їх та життя навколо.

Виставу підготували у співпраці українських, польських та німецьких митців. Вона також стане основою фільму “Синдром Гамлета” польських документалістів Пьотра Росоловського і Ельвіри Нєвєра. Музику до вистави “H-Effect” написав відомий польський діджей Марчін Ленарчик (DJ Lenar). Режисерка — українська театральна кураторка Роза Саркісян. Проєкт реалізували за підтримки програми “House of Europe”, Українського Культурного Фонду та Goethe Institute.

Читайте також: Львів’янам безкоштовно покажуть нову добірку короткометражного кіно: коли та де

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: