Львівським двірникам та працівникам ЛКП виплатять премії

16 жовтня на засіданні виконавчого комітету Львівської міськради погодили рішення про виплату двірникам і працівникам комунальних підприємств міста, які прибирають багатоквартирні житлові будинки та вулиці, одноразового матеріального заохочення.

Як передає 032.ua, кошти виплатять за підсумками роботи у 2020 році із коштів підприємств. Премія становитиме один розмір посадового окладу. Матеріальне заохочення мають виплатити до 28 лютого 2021 року.

Міський голова Львова також закликав голів ОСББ, ЖБК і керівників управляючих компаній виплатити двірникам та робітникам аналогічне матеріальне заохочення за підсумками роботи у 2020 році.

Нагадаємо, у Львові вже кілька років поспіль висувають своїх кандидатів-двірників та обирають найкращого методом голосування львів’ян у соціальних мережах. Переможець конкурсу отримує подарунок від міста — тур Європою. У мерії також відзначають кращого двірника у кожному районі Львова, ці переможці отримують у нагороду подорож Україною. У 2020 році львів’яни обрали найкращим двірником Мирослава Новоставського, який переміг у цій номінації вже вдруге.

Читайте також: Як у Львові зібралися покращувати якість повітря

Фото на головній: Мирослав Новоставський/ ЛМР

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: