Луцьк 7 серпня виходить з «червоної» зони

7 серпня Луцьк виключать з так званої червоної зони щодо захворювання на коронавірус, вважає радник мера міста.

Про це повідомляє Громадське радіо.

За словами радника очільника міста Ігоря Поліщука, є міста, наприклад Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, де загальна кількість хворих більша, ніж у Луцьку.

“31 липня неочікувано і непрогнозовано ми дізналися, що держкомісія з питань ТЕБ та НС віднесла Луцьк до червоної зони епіднебезпеки.В нашому місті немає спалахів чи осередків захворювань на коронавірус. Ситуація є такою ж, якою була місяць тому. Якими розрахунками керувалася комісія — нам невідомо. Якби міська рада не зібралася і не проголосувала це рішення, то в нас був би зупинений громадський транспорт, величезна кількість секторів бізнесу, підприємств. Ми не можемо зупинити наше місто з огляду на помилкове рішення тієї комісії», — розповів Поліщук.

Також за словами Поліщука, 3 серпня голова Волинської обласної держадміністрації Юрій Погуляйко визнав, що Луцьк помилково віднесли до червоної зони.

«Однак необхідно чекати до п’ятниці, 7 серпня, коли Луцьк виключать з цієї зони. Хоча я вважаю, що якщо допущена помилка, то її треба виправляти негайно», — сказав Поліщук.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: