Майбутніх пілотів в Кременчуці привітали з початком навчання (ФОТО)

Стали курсантами

У нашому місті сьогодні, 15 вересня, для курсантів і студентів першого курсу Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ провели урочистості. Захід присвятили початку нового навчального року 2020-2021.  

Відомо, що курсанти, студенти та викладі зібралися біля меморіалу «Слави вертольотчикам» у Придніпровському парку. Захід пройшов із дотриманнях всіх карантинних вимог. Присутні були в масках, або в респіраторах та дотримувалися соціальної дистанції. При цьому, всі мали святковий настрій, не дивлячись на пандемію коронавірусу, яка з кожним днем лише набирає обертів.

Школярі, які минулого року ще вчилися в школі, тепер стали курсантами льотного коледжу. Їх чекає не простий, але цікавий шлях. Адже вони – майбутні пілоти. Також, випускники мають можливість зробити блискучу кар’єру в структурі Міністерства внутрішніх справ України.

Всім присутнім побажали успіхів у навчанні, здоров’я, а найголовніше — мирного і чистого неба. 

Раніше, видання 05366 писало: «До 60 років ще є шанс вивчитися на пілота в Кременчуці». А також: «Неземний Кременчук: сьогодні над Дніпром літали вертольоти» та «Більше перевезень та дешевший роумінг: Україна підпише з ЄС угоду про авіаційний простір». 

05366.com.ua

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: