Майор Служби судової охорони Тетяна Лагнюк: Мої однострій, погони та жетон – моя особлива гордість

ССО

Сьогодні в рамках проєкту до 8 березня #ЖінкиССО_хтовони ми розповімо про співробітницю Територіального управління Служби судової охорони у Житомирській області, надзвичайно талановиту жінку з різносторонніми інтересами, майора Служби Тетяну Лагнюк, яка в грудні 2019 очолила службу інформаційно-аналітичної роботи управління.

Красуня, лідер з дитинства, відмінниця навчання, вона завжди брала участь у всіх шкільних святах, конкурсах та змаганнях. Співала, танцювала, навчалася в художній школі. За першою освітою – педагог і музикант, за покликанням – правоохоронець, для якого офіцерські честь та звитяга є найвищою цінністю.

Тетяна — турботлива дружина й ніжна мама для 5-річного синочка Олексійка, вміла господиня. Захоплюється читанням та вишивкою, серед робіт майстрині — вишиті сорочки для чоловіка та сина. Людина всесторонньо розвинена, творча і відповідальна. Все, що вона робить, доводить до досконалості і постійно перебуває у пошуку себе.

Про себе майор Тетяна Лагнюк розповідає:

«Я щаслива людина – я мама, дружина, донька, я займаюся улюбленою справою. Мій однострій, погони та жетон – моя особлива гордість, це роки наполегливої праці над собою, пошуки свого призначення у житті, це загартовування характеру, долання труднощів заради руху вперед, постійне підвищення професійної майстерності.

Я спробувала себе у різних професіях, адже за плечима маю три вищих освіти, та неочікувано для себе зрозуміла, що робота в правоохоронних органах і є моє покликання. Я пройшла шлях від молодшого сержанта до майора. Починала свою службу в спецпідрозділі судової міліції «Грифон», в ті часи, коли жінка в силових структурах була радше виключення, ніж правило. Це непростий вибір, але і зараз я обрала б той самий шлях. Після реформування правоохоронної системи успішно пройшла переатестацію та продовжила службу в Головному управлінні національної поліції в Житомирській області. За час роботи в правоохоронних органах я здобула безцінний досвід, знання, вольову стійкість, за що безмежно вдячна своїм колегам. У листопаді 2019 року я пройшла конкурс в Службу та з грудня того ж року обіймаю посаду начальника служби інформаційно-аналітичної роботи територіального управління Служби судової охорони у Житомирській області.

За час роботи в силових органах мені неодноразово доводилось переконувати і доводити, що ти лише на перший погляд тендітна і емоційна жінка, насправді за своїми професійними і діловими якостями не поступаєшся чоловікам і абсолютно заслужено обіймаєш свою посаду. Звичайно, ця робота вимагає самовіддачі, професіоналізму, відповідальності внутрішньої дисциплінованості, що спонукає мене постійно працювати над собою.

У Службі я зустріла однодумців, які, як і я, прагнуть до позитивних змін у нашому суспільстві, прагнуть побудувати незалежну правову державу, які, як і я, вірять у те, що Україна обов’язково займе гідне місце у світі, а наші діти будуть жити у гармонійному красивому справедливому суспільстві. Я щиро вірю, що у нас це вийде!».

Джерело: Територіальне управління

Служби судової охорони у Житомирській області

Читайте також: Житомирський лялькар потребує допомоги!

Читайте також: У мережі показали чергу зі швидких з лікарень в Житомирі, пацієнтам яких терміново потрібна кров!

Читайте також: Між зимою та весною: неймовірної краси місцини в Житомирі. ФОТОРЕПОРТАЖ

Читайте також: Житомирщина однією з перших отримає вакцину від коронавірусу, схвалену ВООЗ

Читайте також: 8 березня. Від заснування до сучасності, або реальні метаморфози свята

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: