Антимонопольний комітет України дав зелене світло об’єднанню, внаслідок якого Максим Кріппа через ТОВ «Ола Файн» отримає контрольний пакет акцій «Парус Холдінг», який раніше належав Вадиму Столару.
Про це повідомляє портал Фокус Києва з посиланням на рішення АМКУ про злиття компаній, яке було ухвалене 30 листопада.
ТОВ «Ола Файн» отримало від Антимонопольного комітету України дозвіл на купівлю статутному капіталі «Парус Холдінг». Завдяки цій угоді, інвестор Макс Кріппа придбав київський БЦ “Парус”. Згідно інформації від YouControl, Максим Кріппа керує «Ола Файн» через свій інвестиційний фонд.
Вадим Столар володів 80% акцій ТОВ «Парус Холдінг» через інвестиційний фонд «Генезис». Інші 20% акцій належали його колишній дружині, Інні Майструк.
Розташований у центрі Києва, бізнес-центр «Парус» відноситься до класу «А», має 33 поверхи та займає площу 70 тисяч квадратних метрів офісного простору.
Бізнес-центр «Парус» оснащений просторим паркінгом на 300 автомобілів і велопарковкою на 12 місць, що робить його доступним і зручним для автомобілістів і велосипедистів. Комфортні умови роботи в «Парусі» забезпечуються завдяки сучасним системам кондиціонування, опалення та вентиляції. Високий рівень комунікаційних послуг, включно зі стабільним інтернет-з’єднанням, забезпечують провідні оператори зв’язку.
Що відомо про діяльність нового власника хмарочосу — Макса Кріппи
Максим Володимирович Кріппа, відомий власник кіберспортивної команди NAVI (Natus Vincere), став важливою фігурою у світі кіберспорту. Його вплив у різних індустріях переходить далеко за межі лише кіберспорту. У 2023 році він здивував як бізнес-, так і геймерську спільноти, ставши власником компанії GSC Game World, яка відома розробкою культової відеогри S.T.A.L.K.E.R.
Кар’єра Макса Кріппи у бізнесі та кіберспорті є лише частиною його життєвого шляху. Він також відомий завдяки своїм благодійним зусиллям через фонд MK Foundation, створений за його ініціативою для підтримки військових.
Наразі MK Foundation активно підтримує Збройні сили України, Державну службу з надзвичайних ситуацій та місцеві громади в зоні бойових дій. Увагу також приділяють деокупованим регіонам, де потреба в ресурсах та підтримці особливо гостра. Військовим же передають автівки, дрони та іншу важливу техніку.