Максим Степанов оглянув медичні заклади в місті Житомир. ВІДЕО

17 липня Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов у рамках робочої поїздки до Житомирської області ознайомився з роботою КНП «Обласний перинатальний центр» Житомирської обласної ради (м. Житомир) та КНП «Житомирська обласна дитяча клінічна лікарня» Житомирської обласної ради (с. Станишівка, Житомирський район).

Про це повідомляє пресслужба Житомирської ОДА.

Супроводжували Міністра голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко, заступниця голови ОДА Наталія Остапченко та начальник управління охорони здоров’я ОДА Микола Суслик.

“Ми прийняли відповідне рішення про дофінансування медичних закладів у рамках антикризисного пакету законопроєктів. Також ми прийняли рішення про підвищення заробітної плати медичним працівникам. Робота медиків є однією з найважчих у світі, тому ми повинні всебічно підтримувати та розвивати цю сферу”, — сказав Максим Степанов.

Міністр також зазначив, що подальше опрацювання окреслених проблемних питань і підтримка держави дасть змогу всебічно розвивати медицину.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: