Мамо, я солдат: у Новограді проводжали призовників

11 хлопців із Новоград-Волинщини сьогодні відправляли на строкову службу. Їх проводжали батьки та працівники військкомату. Як це було – читайте далі.

Із самого ранку хлопці прибули до Новоград-Волинського військкомату. Звідси вони автобусом поїхали до обласного збірного пункту у Житомирі.

Ми поспілкувалися із призовниками та їхніми батьками. А військовий комісар Сергій Канюка розповів novograd.city як цьогоріч відбувається призов.

– Взагалі, призов специфічний через карантинні заходи. Указом Президента він був відтермінований з травня-червня практично по травень-липень. Сьогодні відправили до Житомирського збірного пункту 11 осіб. Там їх розподілять по військових частинах. Вони потрапляють у різні частині, але в основному це Нацгвардія України та Державна прикордонна служба. Громадяни проходять військову строкову службу півтора року, а призовники з вищою освітою – рік. Весь призов проводиться у три етапи. Перший – це вручення повісток. Далі призовники проходять медогляд та тестування, професійний відбір та співбесіди. І наступний, останній етап – призовна комісія. Тут хлопці розподіляються в команди, їм вручають бойові повістки. А далі – вже розподіл по частинах.

Мене переповнюють емоції. Але одне знаю точно – син повинен відслужити. Це всіх чекає. Ми віримо, що все буде добре.

Мама одного із призовників не стримує сльози. Каже, що 20-річного сина мають направити у елітні військові підрозділи.

А от самі призовники налаштовані рішуче. Хлопці зізнаються, що морально вже готові до служби в армії. Тяжко лише залишати батьків та рідний дім. У когось тут робота, а хтось залишає дівчину. Прощання було переповнене емоціями, плакали навіть чоловіки.

Тетяна Корнійчук, novograd.city

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: