Меблевий салон «Злато» закликає до екоспоживання та дарує стілець за картонні меблі

Меблевий салон «Злато» проводить конкурс креативних меблів з картону.

Майже щодня ми приносимо додому покупки в картонних коробках. Важко навіть уявити, скільки таких упаковок просто викидається на смітник і неважко уявити, як згубно це впливає на нашу планету.

Мета конкурсу — привернути увагу до проблеми надмірного споживання. Будь-який предмет, який, здавалося б, вже відпрацював своє, можна використати знову, варто лише включити фантазію! Це ж так просто, особливо, якщо розумієш, що так ти рятуєш планету.

Кілька останніх десятиліть наша планета «задихається» через надмірне споживання людства. Запит на екосвідомість активно культивується у світі і великі бренди пропагують та доносять ідею екоспоживання через свій авторитетний вплив на споживачів. Adidas вже кілька років виготовляє кросівки з океанічного пластику, Gucci випускає колекції з перероблених матеріалів, і таких прикладів дуже багато. Ми, компанія з більш ніж 20-річною історією, не можемо стояти осторонь цієї важливої проблеми. Сподіваємось, що наша ініціатива допоможе залучити дітей до ідеї ощадливого споживання і цим самим зробити свій внесок в збереження нашої планети, — зазначила директорка салону «Злато» Олена Зубченко.

За умовами конкурсу, потрібно вдома створити будь-які меблі з картонних коробок, надіслати фото/відео на адресу [email protected] з позначкою #екоспоживання та описати, чому саме цядо робота повинна перемогти. Вік учасників від 7 до 17 років. Автор найкреативнішої розробки отримає у подарунок комп’ютерний стілець.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: