Медики в Кременчуці цілодобово відповідатимуть на питання мешканців

Карантинна підтримка

У нашому місті цілодобово чергуватимуть медичні працівники, які відповідатимуть на телефонні дзвінки кременчужан. Щоб задати якесь питання слід зателефонувати за номером «1563», передається на сайті Кременчуцької міськради. 

Як зазначається, раніше у Кременчуці вже працювала така лінія. Тепер її буде відновлено. Завдання медиків, які чергуватимуть на цій лінії – надати кременчужанам кваліфіковане роз’яснення щодо того, як діяти в тій, або іншій ситуації. Також, куди саме звернутися зважаючи на ту, або іншу ситуацію, особливо в разі погіршення стану здоров’я. 

Варто зазначити, що цю «гарячу лінію» в Кременчуці створили ще весною, цього року, коли в країні був уведений жорсткий карантин. Виявилося, що ця лінія була дуже потрібною. Оскільки, саме так мешканці могли отримати достовірну інформацію, а не плітки. А завдяки цьому, кожен, хто телефонував, мав змогу діяти правильно.

Раніше, видання 05366 писало: «Полтава у «червоній» зоні, Кременчук та Горішні Плавні – в «помаранчевій» та «Продюсер «Мамахохотала», уродженець з Полтави, захворів на COVID-19».

Кременчуцька міська рада

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: