«Мені було дуже дивно бачити броньовані двері, що вели до кабінету голови ОДА» — керівник області Олег Синєгубов

Сьогодні голова ОДА Олег Синєгубов провів розширену прес-конференцію, під час якої він підбив підсумки своєї роботи за рік. 

« Нашим головним завданням було – звільнення від корупції. Вважаю, що з цим завданням ми справилися» — такими словами відкрив прес-конференцію голова ОДА. Після чого перелічив свої досягнення.

Серед них – створення нової команди професіоналів в ОДА, проведений аудит, відкриття «довгобуду» — нового кардіоцентру,будівництво підземного паркінгу для швидких, реконструкція приймального відділення ПОКЛ імені Скліфосовського.

« Загалом по області у нас буде 8 реконструйованих таких відділень а ще до кінця року поставили собі амбітну мету завершити будівництво 29 амбулаторій» — наголосив Олег Синєгубов. 

Практично з нуля 10 місяців було зведено новий ЦНАП у Полтаві.

Завершено будівництво школи у Заводському. Нині очікуються документи на введення в експлуатацію.

І головне досягнення – будівництво доріг. Зокрема, йшлося про полтавський відрізок траси « Київ – Харків – Довжанський»та інші об’єкти:

Загалом до кінця року буде відремонтовано 239 доріг.

« Ми єдина ОДА, яка могла запозичити у банку кошти для реконструкції дороги.  Йдеться про дорогу «Лубни – Чорнухи». Десятки років ця дорога не ремонтувалася. Ми мали це вправити. Запозичення склали 515 млн гривень» – поінформував голова ОДА.

Серед досягнень Олег Синєгубов також назвав налагодження комунікації з пресою та людьми:

« Ми відновили спілкування з людьми і пресою. Для мене було дуже дивно, коли я побачив броньовані двері на поверсі, де знаходився кабінет голови ОДА. Ми створили координаційні ради за різними напрямками, де обговорюються актуальні питання, які ми намагаємося донести керівництву держави». У нас існують групи для захисту прав учасників АТО, аграрна рада та інші» — підсумував Олег Синєгубов

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: