Мер Львова Андрій Садовий розповів про причину шалених заторів у місті

Фото: Олександр Мазуренко, ЛМР

Останніми днями у Львові постійно затори на дорогах. Простоює як приватний, так і громадський транспорт. Мер Львова Андрій Садовий пояснив причину таких незручностей.

Як повідомили у пресслужбі Львівської міськради, насамперед це пов’язано із ремонтами двох львівських магістралей, що недавно розпочалися. Йдеться про частину вулиці Бандери — від Чупринки до Антоновича, та діляку вулиці Шевченка — від Ярослава Мудрого до церкви Анни. Завершити усі роботи на цих відрізках доріг обіцяють до кінця 2020 року.

«Складні об’єкти, бо там міняємо не лише покриття, але й усі мережі, колектори на глибині до 12 метрів. Так от, ці два проекти плануємо закінчити до кінця року. І погодні умови на це не матимуть жодного впливу. Так, є ще багато доріг, які потрібно відремонтувати в місті. Загалом ще 120 кілометрів. 310 км — вже зробили. Але це вже питання наступних років», — заявив Андрій Садовий.

Читайте також: У Львові стартував фестиваль «Золотий лев», — ВІДЕО, АФІША

За матеріалами Львівської міськради

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: