Мешканцям Смолянки у Житомирі дозволили встановити дитячий майданчик та паркан

Мешканцям Смолянки дозволили встановити дитячий майданчик та парканЖителі Житомира просять дозволу на здійснення благоустрою: будівництво та огородження дитячого майданчика за власні кошти, – такий проєкт рішення розглянули на позачерговому засіданні виконкому міської ради.

«До міської ради звернулася ініціативна група мешканців вул. Селецької, провул. 1-го, 2-го, 3-го, 4-го Селецький і провул. Комунальний і Крутий. Надали протокол своїх загальних зборів, у якому висловили бажання організувати дитячий спортивний майданчик за адресою: провул. Селецький, 12, 18 орієнтовною площею 840 кв. м. І конкретно просять дозволити їм огородити цей майданчик за їх власний рахунок.

Тому суть проекту рішення полягає в наданні дозволу на здійснення благоустрою шляхом встановлення паркану та дитячого спортивного майданчика. І другим пунктом пропонується звільнити їх від сплати за надання контрольної картки на порушення благоустрою. Відповідно зобов’язати в установленому порядку оформити цю контрольну картку», – наголосив директор юридичного департаменту міської ради Євгеній Черниш.

Депутати міської ради одноголосно проголосували «за» цей проєкт рішення.

Анастасія Бондарчук, ctv.ua

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: