Мешканців Житомирщини, які перехворіли COVID-19, закликають здати плазму крові

СУСПІЛЬСТВО

Обласний центр крові на Житомирщині звертається до небайдужих донорів крові, які вже перехворіли на коронавірусну інфекцію, здати специфічну плазму, аби в подальшому можна було здійснювати лікування тих, хто активно хворіє цим недугом.

Варто зауважити, що небайдужі донори-добровольці ще й отримають за це грошову винагороду! За здачу плазми, як повідомляють в обласному центрі крові, вам заплатять від 770 гривень. Максимальна ж сума оплати за цю процедуру становитиме 1028 грн.

За довідками в центрі крові просять звертатися, зателефонувавши за контактним номером телефону 063-822-19-62.

Для чого ж потрібна кров людей, які перехворіли COVID-19 та будь якою іншою інфекцією, пояснює Анатолій Чугрієв — очільник Житомирського обласного центру крові.

Річ в тім, що у будь якого хворого, котрий подолав інфекційний недуг, за словами пана Анатолія, після одужання сформовані антитіла до збудника хвороби, яка була в цієї людини (це спеціальні, або ж звичайні антитіла). Якщо ж хворому пацієнту вводити такі антитіла, то його захворювання протікатиме у значно легшій формі. До того ж, імунна відповідь людини на інфекцію, що в неї виявили, підвищиться. Такий метод лікування є ефективним, що підтверджують й іноземні дослідження. На практиці теж доведено, що людині, якій ввели плазму з антитілами, значно легше одужати!

Директор центру крові зазначає, що їх установа бере участь в програмі, де заготовляють плазму з антитілами до COVID-19.

За нещодавньою інформацію, в установі накопичили вже тринадцять доз, які зберігаються в належних умовах, аби в подальшому допомагати людям з коронавірусною інфекцією. Звісно ж, для цього необхідно накопичити достатню кількість плазми. В подальшому ж ці дози відправляться на підприємство Біофарма, де з отриманих доз виготовлять імуноглобулін.

Ми ж також надаємо інформацію, прикріплюючи дописи обласного центру крові в Житомирі, донори крові з якими групами їм були потрібні в останні дні. Зокрема, й від початку вересня місяця.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: