«Ми використаємо усі методи, аби питання вирішилося мирно», – Арсен Аваков про захоплення заручників у Луцьку

Про це глава МВС України заявив сьогодні, 21 липня, на брифінгу неподалік від місця події.

Міністр внутрішніх справ України наголосив, що правоохоронні органи на місці роблять усе необхідне для мирного вирішення цієї ситуації. Для цього створена і працює спеціальна група. Крім того, правоохоронці вже спілкувалися з рідними і друзями чоловіка, який захопив заручників у рейсовому автобусі. Зараз встановлено контакт з особою, яка захопила заручників. Тривають перемовини, із заручниками все гаразд.

» Ми спілкувалися з родичами, дружиною, друзями. Ми використаємо усі методи, аби питання мирно вирішилося. У нас працює спеціальна група, ми тут для того, щоб приймати правильні рішення. Ми сподіваємося, що в найближчий час вирішимо цю ситуацію», — підкреслив Арсен Аваков.

Водночас він закликав представників засобів масової інформації бути обережними у поданні інформації щодо цієї події, оскільки це не допомагає ситуації, а лише створює додаткову напругу.

Нагадаємо, раніше за фактом захоплення заручників у Луцьку поліція відкрила кримінальне провадження.

Читайте також: «Робіть щось» У вас пів години»: заручниця луцького терориста ще раз зв’язалася з журналістами

Читайте також: Терорист, котрий взяв у заручники автобус з людьми у Луцьку, з Рівненщини

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: