«Міжнародних спостерігачів цікавить ситуація на Житомирщині і спроможність місцевої влади реагувати на нові виклики»

ВЛАДА

Голова Житомирської обласної ради Володимир Федоренко провів онлайн-конференцію зі спостерігачами Спеціальної Моніторингової Місії ОБСЄ в Україні за участі заступниці голови Київського офісу Місії ОБСЄ Хатуни Мургулії.

«Міжнародних спостерігачів цікавить ситуація в області і спроможність місцевої влади реагувати на нові виклики.

Готовий відкрито відповідати на всі гострі питання. Почнемо з коронавірусу. У Житомирській області запроваджений карантин. Непопулярне рішення, економіка і бізнес страждають, але карантин дозволяє зберегти найцінніше – життя людей.

Розриваємо ланцюг передачі вірусу і стримуємо поширення хвороби. Ситуація в лікарнях зараз стабільна. Минулого року були проблеми з постачанням кисню. Ця проблема вирішується», — запевняє Володимир Федоренко.

За словами очільника облради, Місію ОБСЄ також цікавили протестні настрої щодо тарифів на газ та енергоносії. Уряд за дорученням Президента це питання вже відпрацьовує. Володимир Федоренко говорить, що область вже чекає на результат.

«Щодо касових апаратів. Нам вже давно потрібно було перейти на европейську практику. Торгівля з кожним роком буде більш прозорою. Але різкі зміни для підприємців у час карантину досить болючі, їм і так нелегко. Тому тема дає величезні можливості для маніпуляцій з боку окремих політичних сил.

Таким чином, ми знову повертаємося до економіки. Пріоритет обласної ради на найближчий час – капіталізація регіону, створення умов для приходу нових інвесторів. Шукаємо можливості для економічного прориву разом з місцевими громадами. Я планую об’їхати всі 66 ОТГ.

Серед актуальних завдань також — аеропорт, індустріальні парки і стимулювання внутрішнього та зовнішнього туризму, щоб українці та іноземні гості по-новому відкрили наш край», – резюмує Володимир Федоренко.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: