Міжнародний поетичний фестиваль «Meridian Poltava» скасували через погіршення епідемічної ситуації

"Meridian Poltava"

Через погіршення епідемічної ситуації в Україні міжнародний поетичний фестиваль «Meridian Poltava» цього року не відбудеться.

Як повідомили на сторінці заходу у Фейсбуці, фестиваль не відбудеться через погіршення епідемічної ситуації в Україні, збільшення кількості випадків захворювання у Полтавській області, на виконання рішення регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій та з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19).

Фестиваль не відбудеться ані в театрі Гоголя, ані онлайн.

— Уже сповіщено гостей зі Швеції, українських та полтавських митців про скасування їхніх виступів, — зазначають організатори фестивалю. — Ми, організатори, поділяємо сум і розчарування шанувальників «Меридіану», адже готові були проводити цей міжнародний захід із дотриманням усіх карантинних норм та прославляти цим наше місто й регіон, однак сплеск захворюваності на коронавірусну інфекцію не дозволив нам цього зробити. Ми щиро перепрошуємо за те, що з об’єктивних причин не змогли порадувати шанувальників українського мистецтва вдома та за кордоном та висловлюємо надію на зустріч на інших наших заходах. Дякуємо за вашу підтримку та численні розпитування, ми її відчували та відчуваємо зараз. Віримо, що все буде гаразд і ми зустрінемося згодом, на наступних наших фестивалях.

Бажаєте отримувати найважливіші новини Полтави у месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: