Міністерство культури проти закриття бібліотек у Кременчуці, від депутатів приховали відповідь

Кременчуцьких депутатів ледь не ввели у оману. Про це на своїй сторінці повідомив депутат міської ради Богдан Лазоренко. Він повідомляє, що на сесію міської ради виноситься питання закриття цілого ряду бібліотек.

ПРо це ми писали раніше: Влада Кременчука бажає закрити більше 10 бібліотек та скоротити 77 людей — депутати проти

При цьому депутатам не надали у пакет документів відповідь з Міністерства культури України. А, як виявилося, міністерство не погодило такі маніпуляції з бібліотечною системою.

Богдан Лазоренко пише:

ЗНОВ ДЕПУТАТАМ БРЕШУТЬ!

Приховування інформації, замовчування фактів, стало вже ганебною традицією для представників владних коридорів нашого міста. Особливе обурення викликає і той факт, що відверто злочинні і антинародні ініціативи та рішення, часто, легітимізують самі ж депутати. Якщо більшість і налаштована просто кнопкодавити, то для кращої картинки, іншим можна просто збрехати чи ввести в оману. Мова тут, про питання реорганізації, а по суті, знищення бібліотечної системи нашого міста, що презентують під соусом створення, так званих, публічних бібліотек.

Перш ніж виносити це питання на сесію, владники мусили звернутися до МІНІСТЕРСТВА КУЛЬТУРИ і звернулися, от тільки забули опублікувати відповідь профільної інституції.

УВАГА!!! Міністерство культури і інформаційної політики НЕ ПОГОДЖУЄ реорганізацію централізованої бібліотечної системи. 

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: