Міністр МОЗ розповів, як розвиватимуть посмертне донорство

Сьогодні міністр охорони здоров’я Максим Степанов провів традиційний щоденний брифінг, в ході якого торкнувся актуальної теми – трансплантації органів. Зокрема, Максим Степанов зауважив, що в 2021 році в Україні планують втричі збільшити кількість трансплантацій нирок, печінки — в чотири рази, серця — у вісім разів.

Як цього досягти? За словами Степанова, приоритет буде за посмертним донорством.

« — Так, головним напрямом буде саме донорство посмертне. Впевнений, що будемо розширювати спектр органної транплантації. Скажімо, досі в Україні жодного разу не було трансплантації легень, велика потреба у пересадці кісткового мозку» — зауважив міністр. Також

В напрямку розвитку трансплантації ще дуже багато потрібно вдосконалити, вважає Степанов:

« Йдеться про налагодження співпраці на усих ланках : це трансплант – координація, треба залучити авіацію, Національну поліцію, відпрацювати логістику — аби ми могли діяти оперативно»

За словами Степанова, потрібно також підготувати більше фахівців, закупити обладнання, створити спеціальні операційні і ще врахувати безліч інших моментів. «- Ми лише на початку шляху, але будемо рухатися далі» — підсумував міністр.

Читайте також: Полтавцям розповіли, як правильно обирати кавуни

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: