Минулоріч Житомирська міська рада заробила більше 7️0️ мільйонів грн від операцій на «ProZorro.Продажі»

Понад 7️0️ мільйонів гривень від операцій з продажу оренди та майна на “ProZorro.Продажі” минулого року заробила Житомирська Міська Рада За цим показником місто Житомир зайняло третє місце в Україні, поступившись лише Львову та Києву.

Нещодавно були прийняті зміни до законодавства про оренду комунального майна. Тепер громади матимуть можливість простіше та прозоріше — без “своїх” людей чи домовленостей отримувати прибутки із комунального майна. Адже, все це можна буде оформити на онлайн-платформі торгів “ProZorro.Продажі” через електронний аукціон.

Про те, як виграють від новації місцеві громади та бізнес Георгій Федорук радник з муніципальних фінансів та управління ULEAD Житомирський регіональний офіс регулярно консультує громади. Нещодавно для представників Брусилівська селищна рада Ємільчинська селищна рада Олевська міська рада Барашівська ОТГ та Громада Швайківська радник детально розповів про тонкощі цих процесів.

Із заступниками голів, фінансистами та юристами обговорили про процедуру оренди комунального майна у системі Прозорро.Продажі:

  • функціонал системи, який вже реалізований, а який ще очікувати з 1 жовтня цього року;
  • про процедуру передачі майна в оренду на аукціоні: від прийняття рішення про намір передачі в оренду до укладення угода та акту приймання-передачі;
  • як підготуватись до нових аукціонів.

ULEAD Житомирський регіональний офіс

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: