Місцеві вибори 2020: як проголосувати людям, що перебувають на самоізоляції

Фото умовне / з відкритих джерел

25 жовтня в Україні відбудуться місцеві вибори 2020. У зв’язку із карантином, уряд затвердив протиепідемічні заходи під час їх організації та проведення. Зокрема, встановили вимоги для виборців, які перебувають на самоізоляції. 

За даними на Урядовому порталі, люди, які перебувають на самоізоляції, можуть здійснювати голосування за місцем перебування. Пропонуємо дізнатися, що для цього потрібно та як відбуватиметься голосування. Зокрема: 

  • потрібно не пізніше 20 години останньої п’ятниці перед днем виборів подати заяву із доданою довідкою медустанови про стан здоров’я (перебування на самоізоляції);
  • у день голосування виборцям необхідно самостійно, не передаючи в руки членам виборчої комісії, показати документ, який підтверджує особу та громадянство України;
  • члени комісії, які забезпечують голосування за місцем перебування, мають бути у масках, рукавичках, захисному щитку. Після кожного відвідування повинні проводити утилізацію засобів захисту.

Нагадаємо, про наміри позмагатися за крісло мера Львова у 2020 році заявили: чинний міський голова Андрій Садовий, Руслан Кошулинський, Оксана Юринець, Юлія Гвоздович, Ярослав Рущишин, Тарас Кльофа, львівський стоматолог Юрій Бунь, голова «Варти» Ігор Зінкевич, Олег Синютка. 

Читайте також: Як проводитимуть місцеві вибори 2020 під час карантину: затвердили вимоги

За даними на Урядовому порталі

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: