Мистецька формація ВулБа та відома житомирська бандуристка Ніконорова зіграють на Михайлівській

МУЗИЧНІ ВЕЧОРИ

Вже цієї п’ятниці, 18 вересня о 18:30, у самому «серці» Житомира всі охочі зможуть почути чудову колаборацію, якої навряд багато хто очікував! Це буде дуже крута суміш ритмів та бандури, адже мистецька формація ВулБа гратиме з відомою бандуристкою Світланою Ніконоровою!

Захід відбудеться на вулиці Михайлівській о 18:30 в межах проєкту «Музичні вечори на Михайлівській», створенню якого сприяло Управління культури Житомирської міськради.

«Цьогоріч, у зв’язку з карантинними обмеженнями, було мало можливостей для музикантів подарувати свою творчість людям. І ми вирішили закрити свій музичний сезон відкритих концертів невеликим виступом для наших друзів та всіх житомирян, кому цікава наша творчість. Дату обрали невипадково, адже саме 18 вересня святкує свій день народження наша подруга, бандуристка, з якою ми зіграємо спільний трек — Світлана Ніконорова» — так прокоментував причину виступу учасник колективу ВулБа Ілля Грицанюк.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: