Мітинги ігнорують, на сморід скаржаться: у Кременчуці відчувають неприємний запах

Сморід у Кременчуці

Сморід у Кременчуці… Болюче питання, яке триває не перший рік. Самі кременчужани ігнорують мітинги з приводу протидії неприємного запаху в місті (один із таких був влітку 2018 року, коли було найбільше обурень серед людей). А також, кременчужани просто бояться відстоювати свої права. Більшість місцевих мешканців працюють на підприємствах, які і є причиною смороду в місті, а тому, і не можуть повстати, бо бояться втратити роботу.

У тому, що в місті відчувається неприємний запах, мешканці звинувачують Нафтопереробний завод (НПЗ). Утім, фактів і доказів – немає. Звинувачення і припущення кременчужани пишуть на своїх сторінках у соцмережі Facebook.

Люди посилаються на те, що на Кременчуцькому НПЗ сталася аварійна ситуація. Підприємство зупинилося на декілька годин через те, що впала напруга. Утім, ця аварія була ще два тижні тому, 4 липня. А у постах пишуть, що це було нещодавно. А сам пост щодо неприємного запаху вийшов 22 години тому, тобто, вчора, 18 липня. Стверджувати, що аварія є причиною смороду саме зараз – важко. Про аварію на НПЗ два тижні тому написала Телевізійна служба новин (ТСН).

У коментарях до таких постів люди пишуть, що крім НПЗ, так сильно забруднювати повітря може місцевий асфальтний завод. Утім, знову таки ж, доказів – немає.

Чи можна все ж таки вирішити питання з неприємним запахом у Кременчуці? Імовірніше всього, що – ні. Люди не виходять на масові протести, не атакують ворота підприємств та відкрито не висловлюють своє незадоволення. Справа далі постів у Facebook — не рухається. А поки народ мовчить, це вигідно винуватцям, які забруднюють повітря шкідливими, отруйними та хімічними речовинами.

Крім цього, у нашому місті ДУ «Інститут громадського здоров’я ім.. О.М. Марзєєва НАМН України» вже проводив дослідження повітря і виявив чималі недоліки. З цього приводу навіть було масштабне зібрання в міській раді, де все це озвучувалося, ще в 2017 році. Нині 2020 рік, а нічого не змінилося.

Раніше, видання 05366 повідомляло: кременчужан травлять смородом, а в Департаменті екології кажуть, що все добре. 

ТСН

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: