МОЗ перевірятиме медичні заклади щодо якості лікування пацієнтів з COVID-19

Міністерство охорони здоров’я України створило та направило в регіони спеціальні мобільні групи, які будуть перевіряти якість лікування пацієнтів з COVID-19 у медичних закладах країни. Про це на офіційному сайті МОЗ повідомляє заступниця міністра охорони здоров’я України Ірина Микичак.

Дані моніторингові групи будуть перевіряти, наскільки лікарні забезпечені необхідними для лікування пацієнтів з COVID-19 препаратами, як саме використовуються бюджетні кошти за COVID-пакетами тощо.

Пані Микичак зазначила, що міністр охорони здоров’я України Максим Степанов тримає це питання на особистому контролі. Створення подібних моніторингових мобільних груп МОЗ – це вимушений крок, заявляють у відомстві. На нього довелося піти після отримання ряду скарг від пацієнтів з різних куточків країни щодо того, що вони змушені були купувати ліки, необхідні для терапії при COVID-19, власним коштом.

У МОЗ же заявляють, що лікарні фінансуються достатньо, щоб мати всі необхідні ліки та витратні матеріали, необхідні для пацієнтів з COVID-19. Тож перевірки покликані виявити, чому і де відбуваються подібні порушення. 

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: