На дорогах Чернігівщини продовжують латати ямки

Станом на п’ятницю, 14 серпня, у Чернігівській області на автомобільних дорогах загального користування державного значення ліквідовано більше 243 тисяч квадратних метрів ямковості. Таким чином забезпечено проїзд на майже 1500 кілометрах автошляхів.

Як повідомили в Службі автомобільних доріг 9710 квадратів аварійних вибоїн усунуто впродовж тижня. Це 48,5 км автодоріг.

Впродовж тижня роботи виконувались на наступних автошляхах: Н-27 Чернігів — Мена — Сосниця — Грем’яч, Н-28 Чернігів — Городня — Сеньківка, Р-69 Київ — Вишгород — Десна — Чернігів.

Плановий обсяг ямкового ремонту на автошляхах області на наступний тиждень дещо менший – 9646 квадратних метрів.

Служба автомобільних доріг звертається до учасників руху з проханням бути максимально уважними за кермом, виконувати усі вимоги правил дорожнього руху, обережно об’їжджати ділянки, на яких тривають ремонтні роботи.

Довідка

Ямковий ремонт – це захід з усунення деформацій покриття, що виконується в рамках експлуатаційного утримання автомобільних доріг для забезпечення безпечного руху автотранспорту. Це тимчасовий захід, який не може замінити поточний середній чи капітальний ремонт, проте збереже дорогу від подальшого руйнування.

Служба автомобільних доріг

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: