На фасаді житомирського університету відкрили барельєф Володимиру Шинкаруку

Пам’ятну дошку людині – легенді, почесному житомирянину, відомому українському композитору та поету відкрили у Житомирському державному університеті імені Івана Франка, передає sk1.tv.

Дату обрали не випадково, Володимир Шинкарук народився 19 серпня, на Яблучний Спас. Саме у ці дні у Житомирі проходить міжнародне Пісенне Свято, сьогодні ж рідний університет увіковічив пам’ять про Володимира Шинкарука у камені.

«Володимир Федорович — це та людина, яка золотими літерами вписала в історію Житомирського Державного університету своє високе ім’я», — розповідає Володимир Чумак, проректор з навчально-методичної та виховної роботи ЖДУ ім. І. Франка.

«Він обожнював студентів, хоча він був досить вимогливий. Він казав: «Я вас люблю, але вимогливою любов’ю». Він був дуже глибокою людиною і дуже веселою, і навіть в найважчі дні, приймаючи хіміотерапію, ну ви уявляєте, людина без брів, без вій, але він навіть в такій ситуації вмів жартувати над собою», — згадує Ірина Шинкарук донька Володимира Шинкарука

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: