На «гачок» телефонних шахраїв вкотре натрапила пенсіонерка з Рівного

Уже не вперше у нашому місті на «лікування» онука (зятя) телефонні шахраї просять кошти у їх рідних. Особливо у людей похилого віку. Проте, попри попередження та застереження правоохоронців, люди і далі продовжуть потрапляти на «гачок» шахраїв.

До слова, 28 серпня близько третьої години дня 77-річна рівнянка отримала телефонний дзвінок, яким їй повідомили, що її онук потрапив в ДТП і йому терміново потрібні кошти на лікування.

Правоохоронці встановили, що на стаціонарний телефон нібито зателефонував її онук, котрий працює за кордоном та повідомив, що потрапив у ДТП та йому терміново потрібні кошти на дорогу операцію. Після чого у телефон почав говорити інший голос, який представився лікуючим лікарем та підтвердив, що на лікування потрібні значні кошти. А забере їх та купить усі необхідні ліки знайома, яка зараз є в Україні.

 Тож вже згодом, на порозі квартири пенсіонерки з’явилася жінка, якій пенсіонерка віддала 4500 гривень та свою пенсійну картку, з якої зняли ще 8 200 гривень та потім ще 4 тисячі. А відтак, сума сягнула 16 700 гривень.

Згодом, коли бабуся зателефонувала до своєї дочки, яка теж проживає за межами України, виявилося, що ніякого автопригоди не було. З її онуком усе гаразд і ніякі кошти йому ніхто не збирав. 

Тому за фактом шахрайства слідчі розпочали досудове розслідування.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: