На Житомирщині бійці КОРД затримали навіженого стрільця, який полював на людину. ВІДЕО

СТРІЛЯНИНА

35-річного чоловіка карета «швидкої» привезла до медичного закладу прямо з лісу.

Як згодом стало відомо, Михайлу, який був з приятелем на «тихому полюванні» по ногах вистрілив мисливець з 5-метрової відстані.

Зі словами «Ти попався» навіжений мисливець застосував свою зброю, влучаючи в жертву.

Грибник одразу ж почав втікати, але мисливцю вдалося буквально взяти товариша Михайла у заручники, аби той сказав своєму приятелеві повернутися назад.

Володимир Волощук, котрий завідує хірургічним відділенням Радомишльської районної лікарні, констатує, що стан пацієнта оцінюється як середньої важкості. Медики виявили у Михайла рану на лівому колінному суглобі, а також на правій гомілці.

Жертва впізнала неадекватного мисливця. За словами самого Михайла, стріляв у нього місцевий дачник, котрий з Києва приїздить сюди відпочивати. З’ясувалося, що кілька місяців тому між чоловіками вже був конфлікт.

Піймати стрільця приїхали: і кінологи, і поліція Житомирщини, і бійці КОРД. Але йому вдалося втекти з будинку городами. Зброя ж мисливця лишилася в будівлі. Але недовго чоловік був у бігах, оскільки до ранку правоохоронці все ж його затримали.

Подробиці у відео «Надзвичайних новин».

за матеріалами nnovosti.info

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: