На Житомирщині держслужбовці прокуратури розпочали навчання за сучасними професійними програмами

ПРОКУРАТУРА

Відділ кадрової роботи та державної служби Житомирської обласної прокуратури постійно дбає про підвищення кваліфікації працівників відомства, як прокурорів, так і державних службовців. Нещодавно прокурори успішно пройшли професійне тестування, яке складалося із декількох етапів. Аби забезпечити належний професійний рівень усіх без винятку працівників, забезпечено навчання і для державних службовців.

Зокрема, днями державні службовці Житомирської обласної прокуратури розпочали навчання за спеціальними професійними програмами «Лідерство» (для категорії «Б») та «Виконання на високому рівні поставлених завдань» (для категорії «В»).

Підвищення кваліфікації організовано відповідно до складених державними службовцями індивідуальних програм підвищення рівня професійної компетентності.

Заняття проводить Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій у вже звичному в умовах сьогодення онлайн-форматі.

Під час навчання, яке триватиме протягом жовтня, державні службовці братимуть участь у тематичних дискусіях та зустрічах, тренінгах, практичних і семінарських заняттях. Також програмою навчання передбачений курс лекцій та проведення проміжного і підсумкового контролю знань у формі комп’ютерного тестування.

Підвищення кваліфікації проводиться з метою професійного розвитку державного службовця, спрямованого на набуття та вдосконалення його професійних знань, умінь і навичок, що забезпечують відповідний рівень професійної кваліфікації для його професійної діяльності на займаній посаді відповідно до встановлених посадових обов’язків.

Ольга Ковтунович,

заступник начальника відділу кадрової роботи

та державної служби

Житомирської обласної прокуратури

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: