На Житомирщині конфісковані митницею іграшки віддають дітям

До будинку сімейного типу родини Севрюкових, де проживає 12-ро дітей привезли подарунки. Іграшки конфісковані Одеською митницею передадуть тисячам дітей Житомирської області, передає sk1.tv.

«Видно, що в дитячих будинках сімейного типу, як в такому, діти повинні жити і їм, напевно, що набагато краще, ніж в інтернатах» — каже голова Житомирської облдержадміністрації Віталій Бунечко

Дружня родина Севрюкових переселенці з Луганської області з дітьми втекли від війни на Житомирщину.

Однак, у 17 році родині знову довелося залишити Луганщину. На цьому наполягли самі діти. Новий будинок допомагали придбати вже благодійники з Америки. Секретом свого успіху Севрюкови вважають одностайність в усьому.

Діти дружні, веселі та завзяті мають величезну бібліотеку, багато читають, вечорами складають пазли, а ще полюбляють виготовляти різні речі своїми руками.

Батько Ігор розповідає, завжди мріяв про велику родину для них з дружиною діти — це ліки від всіх хвороб.

На Житомирщині функціонує 43 дитячі будинки сімейного типу та 167 прийомних сімей, в яких виховується 614 дітей, саме вони вже найближчим часом також отримають іграшки конфісковані Одеською митницею.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: